Észak-Dunántúli Területi Természetbarát Szövetség
8000 Székesfehérvár, Lőcsei u. 27., edttsz@edttsz.hu, Bankszámlaszám: 72900037-10500295, Adószám: 18936977-1-07
Aktuális
Bemutatkozás
Tagszervezetek
Eseménynaptár
Észak-Dunántúli Kupa
Fotógaléria
Túrabeszámolók
Túramozgalmak
Linkek
Südy Péter
+36-20-913-62-24
sudy@tetete.hu

Horváth István
+36-20-325-52-10
vadrigo@freemail.hu
Közép-Dunántúli Piros teljesítőinek nyílvántartása

Név

Tagszervezet

ÉDTTSZ sorszám

1

Koós Gábor

Zirc

1 / 2004

2

Somlyai Károly

2 / 2004

3

Tarnai Ferenc

3 / 2004

4

Nagy András

Ajkai Kórház SE

4 / 2004

5

Szilágyi Zoltán

Várpalota

5 / 2004

6

Csernay Botond

Bakony TE

6 / 2004

7

Nagy Csaba

Bakony TE

7 / 2004

8

Irmes István

PVMSE

8 / 2004

9

Stefanov Titus

EKE

9 / 2004

10

Jankovich Béla

DPSE

10 / 2005

11

Nedvesi Vilma

Vízivárosi LSE

11 / 2005

12

Kalocsai Károly

Vízivárosi LSE

12 / 2005

13

Sipos Tamás

Hegyek Vándorai TE

13 / 2005

14

Fülöp Tibor

14 / 2005

15

Wittmer Antal

Tatabánya

15 / 2005

16

Gombás Klára

Bánki Donát TE Ajka

16 / 2005

17

Nemesi Lajos

Bánki Donát TE Ajka

17 / 2005

18

Kovács Erzsébet

Bakony TE

18 / 2006

19

Amhoffer Györgyné

Bakony TE

19 / 2006

20

Berzsenyiné Sinkovics Mária

Vasas TSZ

20 / 2006

21

Berzsenyi Imre

Vasas TSZ

21 / 2006

22

Balogh Béláné

Honvéd Auróra SE

22 / 2006

23

Drüszler Krisztina

Bakony TE

23 / 2006

24

Rónavölgyi Jolán

Bakony TE

24 / 2006

25

Balázs Ferenc

Bakony TE

25 / 2006

26

Knapp József

26 / 2006

27

Borbás Katalin

Alpokalja TE

27 / 2006

28

Zaka Lajosné

Vasas TSZ

28 / 2006

29

Treczker Klára

29 / 2006

30

Tóth Konrád

Vasas TSZ

30 / 2006

31

Orbán Róbert

Alpokalja TE

31 / 2006

32

Horváth Judit

Alpokalja TE

32 / 2006

33

Ruborits Sándor

33 / 2006

34

Bágyi Józsefné

Honvéd Auróra SE

34 / 2006

35

Horváth Gyuláné

Honvéd Auróra SE

35 / 2006

36

Sárközy Zsolt

36 / 2006

37

Benis Zsolt

Túrateknőc TE

37 / 2006

38

Blaskó János

Túrateknőc TE

38 / 2006

39

Dorner Máté

Túrateknőc TE

39 / 2006

40

Horsa József

Túrateknőc TE

40 / 2006

41

Horváth Csaba

Túrateknőc TE

41 / 2006

42

Horváth Réka

Túrateknőc TE

42 / 2006

43

Kohlusz Árpád

Túrateknőc TE

43 / 2006

44

Orbán Bence

Túrateknőc TE

44 / 2006

45

Orbán Dániel

Túrateknőc TE

45 / 2006

46

Horváth András

Túrateknőc TE

46 / 2006

47

Orbán László

Túrateknőc TE

47 / 2006

48

Király Kálmán

Balatonfüred

48 / 2006

49

Harasta Jánosné

Tatabánya

49 / 2006

50

Varga Erika

50 / 2006

51

Osvald Ákos

Kaposvári Meteor TTE

51 / 2006

52

Várdai Lajosné

Lokomotív TE

52 / 2006

53

Ódor Tibor

53 / 2006

54

Szabó László

54 / 2007

55

Szemesné Németh Ágnes

Bakony TE

55 / 2007

56

Szemes Tünde

Bakony TE

56 / 2007

57

Kuzmann Erzsébet

BTSSZ Benke Rezső SZO

57 / 2007

58

Kuzmann Eszter

BTSSZ Benke Rezső SZO

58 / 2007

59

Orbán Imre

Magyarországi Kárpát E

59 / 2007

60

Kührner Ádám

Eötvös Lóránd TE

60 / 2007

61

Lovas Zoltánné

Vértes Meteor SE

61 / 2007

62

Habán Katalin

VASAS SC

62 / 2007

63

Bótai József

Bánki Donát TE Ajka

63 / 2007

64

Szabó Csaba

64 / 2007

65

Lovas Zoltán

Vértes Meteor SE

65 / 2007

66

Manhalter Krisztián

66 / 2007

67

Hevesi Zoltán

Természetvédő Túristák Somogyért

67 / 2007

68

Kiss Antal Gábor

VELUX TÚRA EGYLET

68 / 2007

69

Rácz Erzsébet

Bp. XI. ker. Bakancsos TK

69 / 2007

70

Csuka Sándor

Integrál DAC

70 / 2007

71

Fazekas Károly

Bp. XI. ker. Bakancsos TK

71 / 2007

72

Unzeitig László

Integrál DAC

72 / 2007

73

Petőné Dömötör Zsuzsa

Lepsényi Talpalók TBE

73 / 2007

74

Dégi Csaba

PVMSE-Gyöngyvirág TE

74 / 2007

75

Takács István

PVMSE

75 / 2007

76

Szabó Lilla

PVMSE

76 / 2007

77

Süttő István

PVMSE

77 / 2007

78

Szemkeő Ferenc

PVMSE

78 / 2007

79

Szarka Istvánné

Gyöngyvirág TE

79 / 2007

80

Barta Zsolt

80 / 2007

81

Herédi-Szabó Péter

81 / 2007

82

Laczi Péter

82 / 2007

83

Adler János

Gyöngyvirág TE

83 / 2007

84

Aggteleky Éva

Gyöngyvirág TE

84 / 2007

85

Asbóth Katalin

Gyöngyvirág TE

85 / 2007

86

Csonti Csilla

Gyöngyvirág TE

86 / 2007

87

Erdőgyaraki Gábor

Gyöngyvirág TE

87 / 2007

88

Horváth István

Gyöngyvirág TE

88 / 2007

89

Horváth Katalin

Gyöngyvirág TE

89 / 2007

90

Józsa István

Gyöngyvirág TE

90 / 2007

91

Józsa Istvánné

Gyöngyvirág TE

91 / 2007

92

Palágyi József

Gyöngyvirág TE

92 / 2007

93

Pataki Béla

Gyöngyvirág TE

93 / 2007

94

Pöröntő Péter

Gyöngyvirág TE

94 / 2007

95

Rácz Józsefné

Gyöngyvirág TE

95 / 2007

96

Szarka István

Gyöngyvirág TE

96 / 2007

97

Weltzné Pókos Zsuzsanna

Vértesi Erőmű SE TSz.

97 / 2007

98

Kemény András

BKV Előre SC ZÖLDSPORT E

98 / 2008

99

Jávor Györgyné

Vértesi Erőmű SE TSz.

99 / 2008

100

Hohler János

Rába TE Integrál DAC

100 / 2008

101

Ifj. Hohler János

Rába TE Integrál DAC

101 / 2008

102

Békés Eszter

IBUSZ TE

102 / 2008

103

Tolner Tibor

103 / 2008

104

Szonntag Ákos

Bp. II. ker. T.barát Sportkör

104 / 2008

105

Boros Szilvia Szabina

CIKLÁMEN TE

105 / 2008

106

Fekete László

CIKLÁMEN TE

106 / 2008

107

Antos Csaba

107 / 2008

108

Czimmer Éva

Nagyvenyimi Erdőjárók K.

108 / 2008

109

Hajdú Ferencné

Nagyvenyimi Erdőjárók K.

109 / 2008

110

Németh Eszter

Nagyvenyimi Erdőjárók K.

110 / 2008

111

Németh Gergely

Nagyvenyimi Erdőjárók K.

111 / 2008

112

Németh László

Nagyvenyimi Erdőjárók K.

112 / 2008

113

Németh Lászlóné

Nagyvenyimi Erdőjárók K.

113 / 2008

114

Szilágyi László

Építők Természetbarát SE

114 / 2008

115

Pajtli Sándor

Bánki Donát TE Ajka

115 / 2008

116

Pajtliné Kerti Mária

Bánki Donát TE Ajka

116 / 2008

117

Árvai István

Lokomotív TE

117 / 2008

118

Székely Rolf Dániel

Ösvénytaposó Baráti Társaság

118 / 2009

119

Nagy Zoltán

Ösvénytaposó Baráti Társaság

119 / 2009

120

Bártfai László

120 / 2009

121

Balogh András

Honvéd Szondi György SE

121 / 2009

122

Széll Zoltán

122 / 2009

123

Sali Gábor

123 / 2009

124

Tóth László

Barangolók SE Szombathely

124 / 2009

125

Both Ilona

Erdőjárók Klubja Nagyvenyim

125 / 2009

126

Czakó Beáta

Erdőjárók Klubja Nagyvenyim

126 / 2009

127

Fucskó Katalin

Erdőjárók Klubja Nagyvenyim

127 / 2009

128

Kovács Dániel

Erdőjárók Klubja Nagyvenyim

128 / 2009

129

Szabó Dóra

Erdőjárók Klubja Nagyvenyim

129 / 2009

130

Szederkényi Zsófia

Erdőjárók Klubja Nagyvenyim

130 / 2009

131

Bíró Lóránt

131 / 2009

132

Bodor Sarolta

132 / 2009

133

Mészáros Károly

Építők Természetbarát SE

133 / 2009

134

Tatai László

Gyöngyvirág TE

134 / 2010

135

Dr.Magyar Iván György

Honvéd Szondi György SE

135 / 2010

136

Marsalkó Zsuzsánna

Budai Motor Klub

136 / 2010

137

Kriszt Emil József

Budai Motor Klub

137 / 2010

138

Simon Attila

Budai Motor Klub

138 / 2010

139

Tóth Erika

Barangolók SE Szombathely

139 / 2010

140

Kriszt József

Mór

140 / 2010

141

Grüll Attila

Mór

141 / 2010

142

Tresz Péter

Mór

142 / 2010

143

Bakonyi László

Mór

143 / 2010

144

Benárik Pál

Győri Vasutas TE

144 / 2010

145

Horváthné Asbóth Irma

Győri Vasutas TE

145 / 2010

146

Csólig István

Vulkán Tatabánya

146 / 2010

147

Dürgő Ágnes Sarolta

Ajkai Kórház SE

147 / 2010

148

Kelemenné Horváth Ilona

Bakony TE

148 / 2010

149

Nász Zoltán

Bakony TE

149 / 2010

150

Bachstädt János

Bánki Donát TE Ajka

150 / 2010

151

Bachstädt Ildikó

Bánki Donát TE Ajka

151 / 2010

152

Bachstädtné Németh Éva

Bánki Donát TE Ajka

152 / 2010

153

Takács Tibor

Bánki Donát TE Ajka

153 / 2010

154

Káldi Géza

Bánki Donát TE Ajka

154 / 2010

155

Szilágyi Anita

Turai Tekergők Társasága

155 / 2011

156

Horváth Zoltán

Szolnoki Közalk. TTE

156 / 2011

157

Ács Balázs

Gyöngyvirág TE

157 / 2011

158

Béli László

Győri Rába TE

158 / 2011

159

Béliné Sári Anna

Győri Rába TE

159 / 2011

160

Takács 2 István

Gyöngyvirág TE

160 / 2011

161

Mező Gyula

Budapest

161 / 2011

162

Szalai József

Bánki Donát TE Ajka

162 / 2011

163

Brotschul Istvánné

Bánki Donát TE Ajka

163 / 2011

164

Dorner Zoltánné

Bánki Donát TE Ajka

164 / 2011

165

Kovács Krisztián István

Vulkán Tatabánya

165 / 2011

166

Kovács Doren Bítia

Vulkán Tatabánya

166 / 2011

167

Somogyi Ildikó

Enyingi VSE

167 / 2011

168

Bálint József

Győri Vasutas TE

168 / 2012

169

Hofman Ákos

Szúrós Csodabogyó

169 / 2012

170

Harsányi L. László

Debrecen Városi TSZ

170 / 2012

171

Harsányi Bettina

Debrecen Városi TSZ

171 / 2012

172

Fekete Erika

Debrecen Városi TSZ

172 / 2012

173

Vojczek Károly

Debrecen Városi TSZ

173 / 2012

174

Stadler Ákos

Építők Természetbarát SE

174 / 2012

175

Dr Farkas Sándor

Siófok

175 / 2012

176

Bognár Zsolt

Siófok

176 / 2012

177

Kelemen László

Term.járó Fiatalok Szövetsége

177 / 2012

178

Kelemenné Balázs Mariann

Term.járó Fiatalok Szövetsége

178 / 2012

179

Farkasfalvi-Ugron Gyula

Pest megyei TSZ

179 / 2012

180

Süle Antal

Borostyánkő TBSE Szombathely

180 / 2012

181

Süléné Takács Jolán

Borostyánkő TBSE Szombathely

181 / 2012

182

Csuba Erzsébet

Bánki Donát TE Ajka

182 / 2012

183

Szloboda Istvánné

Erdőjárók Klubja Nagyvenyim

183 / 2012

  © 2006-2014 Észak-Dunántúli Területi Természetbarát Szövetség